• FlexPeople

    Wasz niezawodny partner w
    sprawach personelu!
  • FlexPeople

Witamy!

Postawiliśmy sobie za cel, zapewniać Wam indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie zatrudnienia pracowników. Ciągłość, wiarygodność oraz dotrzymywanie zobowiązań stanowią bazę do efektywnej współpracy.

Kompleksowy serwis w jednym punkcie.

Nowoczesne i elastyczne zarządzanie personelem bez pracy tymczasowej jest w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia. Pozwala ona przedsiębiorstwom szybko i skutecznie reagować na zmienną liczbę dużych zleceń, jak również ułatwia rozpoczęcie życia zawodowego absolwentom szkół. Oczywiście stanowi też niezawodne rozwiązanie dla osób od dłuższego czasu poszukujących pracy, by wrócić na ścieżkę kariery.

Z tego względu od 2017 roku oferujemy indywidualne i dopasowane do klienta rozwiązania dotyczące personelu w różnych branżach. Korzystamy ze współpracy z renomowanymi partnerami, posiadającymi 5 biur w Polsce. Dodatkowo dysponujemy wieloletnim doświadczeniem na rynku niemieckim. FlexPeople pośredniczy w zatrudnieniu pracowników o zróżnicowanych kwalifikacjach, których mogą Państwo skierować do pracy nie ponosząc żadnego ryzyka i nieprzewidywalnych kosztów. Zyskujecie Państwo w przypadku nagromadzenia zleceń lub ograniczonej ich liczby możliwość elastycznego dostosowania liczby personelu.

Z doświadczeniem FlexPeople zyskają Państwo kompleksowy serwis w jednym punkcie.

Nie muszą się Państwo martwić o rekrutację, nadzór czy opiekę nad personelem, te wszystkie zadania spoczywają na naszych barkach. Dzięki współpracy z nami oszczędzą Państwo na kosztach rekrutacji, wyboru oraz zatrudnienia kandydatów. Poza tym ponoszą Państwo koszty wynagrodzenia tylko za przepracowane godziny. To pozwala elastycznie reagować na zmienne wymagania dotyczące personelu.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa wobec Naszego Klienta: obietnice i ustalenia są przez nas zawsze dotrzymane, ponieważ dla nas najważniejsi są nasi pracownicy oraz oparta na zaufaniu współpraca z klientami. Oczywiście stosujemy obowiązujące aktualnie umowy taryfowo-płacowe oraz wypłacamy ogólnie przyjęte świadczenia socjalne.

Niezależnie, czy zdecydują się Państwo na pośrednictwo pracy tymczasowej czy też wybiorą Państwo zatrudnienie bezpośrednie w Państwa zakładzie pracy, zawsze dopasowujemy rozwiązania indywidualnie.

Kandydat

Poszukujesz wyzwania? FlexPeople oferuje Ci wiele ciekawych ofert pracy w różnych przedsiębiorstwach. Niezależnie, czy interesuje Cię pośrednictwo pracy tymczasowej czy zatrudnienie bezpośrednie, zawsze poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych pracowników, więc zgłoś się do nas już dziś:

Flexpeople Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 51/2
45-018 Opole

+48 77 688 80 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.